KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12667268
nr 1266 7268
Francisca Lindberg
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Blommande träd, signerad. Olja på duk, 81x66 cm
Francisca Lindberg, svensk bildkonstnär född 1944.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 juli 2019
kl 18:15:11
24/7 23:24:25
Francisca Lindberg
Läs mer om Francisca Lindberg